تبلیغات
وجتاریانیسم {گیاهخوارخواهی}

وجتاریانیسم {گیاهخوارخواهی}
تشكیل کشورهای حیوانی فرو گذار "روزه آب خوراك خام کشاورز مردم سالار" در مقابل فن شناس پزشکی اجاق پخت ساز دام پرور فرد سالار 
برای جستجوی مطلب در اینجا بنویسید
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
برچسب مطالب
نیاز خواننده
لینک وجتاریان فارسی ایرانی
.
نویسندگان
ادامه تحصیل در ایران
ادامه تحصیل به زبان خارجی
کودک و نوجوان ایران
علوم روحی و برونفکنی
دانشنامه کلید دانش
لینک دوستان
همه لینکها

گرچه درس زبان انگلیسی، دارای ضریب پایین است اما چون همه داوطلبان امتحان ارشد و دکترا در آموختن زبان ضعیف هستند، کسب درصدی بالا در آزمون زبان، در کسب رتبه بهتر، خیلی مؤثر است. از لوازم ورود به دوره آموزشی دکتری آنست که دو تا مقاله ISI داشته باشید که همین مستلزم توانمندی در زبان انگلیسی است.

در آزمون زبان، 33 درصد لغت، 17 درصد گرامر، و 50 درصد درک مطلب است که البته برای رشته حقوق، به طور کامل، درک مطلب است. لغت و گرامر و درک مطلب، فقط از مقالات مجلات علمی میاید نه از کتابهای آموزشی زبان مکالمه که خیال کنید با دانستن مکالمه و لغت، موفق میشوید.

آزمون GRE که امتحان معلومات و استعداد تحصیلی افراد برای مقطع ارشد و دکترا است و برای آمریکا استفاده میشود مانند کتاب کلیله و دمنه است و لغات دشوار و مهجور میاید.

در فهرست رتبه‌بندی دانشگاههای ایران ISC، بالاترین رتبه مربوط به دانشگاه تهران است و ما به شما پیشنهاد میکنیم که نگاهتان به دکترا و انتخاب دانشگاه تهران باشد. بقیه دانشگاههای خوب به ترتیب زیر رتبه‌بندی میشوند.

اول از همه، دانشگاه تهران - بعد علوم پزشکی تهران - بعد صنعتی شریف - صنعتی امیر کبیر - علم و صنعت ایران – دانشگاه تربیت مدرس - علوم پزشکی شهید بهشتی - دانشگاه شیراز - علوم پزشکی شیراز - صنعتی اصفهان - و در پایان، فردوسی مشهد.

گوگل کنید: فهرست رتبه‌بندی دانشگاهها

رشته‌های تحصیلی خیلی سخت عبارتند از عمران و حقوق و روانشناسی و معماری. برای رشته عمران، گرایش مدیریت پروژه، بازار کارش بهتر است. رشته روانشناسی سخت نیست اما چون هرکسی که ضعیف است وارد این رشته میشود و این رشته دارای بازار کار خوبی است، رقابت در آن سخت شده است. رشته معماری و زیرمجموعه‌هایش سخت نیست اما خیلی رقیب دارد چون بچه‌هایش خیلی درسخوان هستند.

برای رشته زبان، به گرایش لینگویستیک بروید. برای رشته پزشکی، به گرایش فناوری دندان بروید.

ادامه تحصیل در رشته‌های ریاضیات و ادبیات و شیمی، پیشنهاد نمیشود چون بازار کار ندارند. البته برای شیمی، گرایش خاصی میتواند بازار کار خوب داشته باشد.

 

مؤسسه آموزش عالی مشکات: مشهد، بلوار فردوسی، چهارراه مهدی، جنب بانک ملی، پ 211

تلفن مؤسسه: مشهد 37664854

وبسایت مؤسسه مشکات: www.meshkat.us

تلگرام مؤسسه مشکات: @meshkat_us و @zabansanjesh

جهت هرگونه اطلاع درباره نوشتن، اخذ پذیرش و چاپ مقاله - خانم اخوان 37649011

جهت هرگونه مشاوره و برنامه‌ریزی – خانم امانتی  37664852

 

درباره درس خواندن و آینده آن:

اگر تا امروز دنبال شرایط مناسب بودید، بدانید که هرگز شرایط برای شما مناسب نخواهد بود. شما باید شرایط را از طریق عوض کردن زاویه دیدتان و گرفتن تصمیم جدید، تغییر بدهید. هواپیما یک نمونه خوب برای این راز است. راز صعود و سقوط هواپیما در زاویه گرفتن بالهای او نسبت به باد مقابل است. هنگامی که باد قوی از روبرو مقابل هواپیما بوزند، خلبان مجبور به تصمیم گرفتن است. او باید زاویه بالها را به خواست خودش، طوری تنظیم بکند در برخورد باد با بال، هواپیما به سمت بالا یا به سمت پایین برود. نگرش attitude به زاویه دید گفته میشود چون زاویه دید جدید میتواند فهم جدید و توقع جدید بیاورد. هرچه زاویه دید ما زیرکانه و جدیدتر باشد، امکان رویکرد و کارکرد بهتری خواهیم داشت و رسیدن به پیروزی آسانتر میشود. بدبینی بدترین زاویه دید است و موجب عقب ماندگی تحصیلی میشود. بدبینی خلبان موجب میشود که او بالهای هواپیمایش را طوری تغییر بدهد که به افتادن هواپیما منجر بشود. خوشبینی خلبان به او امیدواری میدهد و کاری میکند که زاویه بالها را نسبت به باد، طوری تغییر بدهد که از قدرت باد به سود خودش بهره برده و هواپیما را به سمت بالا هدایت بکند. بنابراین باید شرایط را تغییر داد اما چون این تغییر غیرممکن است، به سراغ تغییر در زاویه دیدگاه خودتان بروید و به دنبال تصمیمهای جدید باشید. چون اگر شما تغییر کنید، آنگاه میتوانید شرایط را هم تغییر بدهید.

شخصی جای افلاطون آمد و گفت به من فلسفه را بیاموز. افلاطون او را به کنار رودخانه برد و سرش را چند بار در آب فرو کرد. سپس از آن شخص که به تندی نفس میکشید پرسید هنگامی که سرت درون آب بود، آیا به همسرت فکر کردی؟ آیا به غذا خوردن فکر میکردی؟ آیا به خاطرات گذشته میاندیشیدی؟ او پاسخ داد نه هرگز چنین افکاری نداشتم. افلاطون پرسید که به چه چیز فکر میکردی؟ دانشجو گفت: فقط به هوا و نفس کشیدن فکر میکردم. افلاطون پاسخ داد که اگر میخواهی فلسفه بیاموزی، برو و موقعی بیا که تمام فکرت، آموختن فلسفه باشد.

برای درس زبان، اهمیت بدهید و برای انتخاب دانشگاهی که میخواهید در آن درس بخوانید، خیلی بیشتر اهمیت بدهید. توصیه میشود که فقط برای دانشگاه تهران و فقط برای کسب مدرک دکترا phd، درس بخوانید و کنکور بدهید.

10 دانشگاه برتر جهان، همیشه دنبال استاد هستند و این یعنی که شما نگران یافتن شغل پردرآمد نباشید.

کسی که ناراضی باشد، رشد میکند. احساس نارضایتی از شرایط موجود است که منجر به حرکت قوی میشود. کسی که رضایت دارد، حرکت و تلاش نخواهد داشت. تمامی فکر و ذهن شما باید رشد خودتان باشد.

شوق به ازدواج در همه وجود دارد اما مراقب باشید که در هنگام تنهایی به سمت عشق نروید و عاشق نشوید بلکه وقتی بروید که آمادگی ازدواج و عشق را دارید. روز اول به او گل میدهید و هفته اول هم به او گل میدهید و گل دادن به همسر، نشانه عشق شما به او است. اما او خانواده دارد و خانه میخواهد و مخارج زندگی دشوار است. آیا میتوان بدون اعتنا به خریدن خانه و دادن مخارج زندگی، هر روز به او گل داد و گفت که دوستت دارم. اگر نیازها تأمین نشود، اختلاف و جدایی به وجود میآید. پس به دلیل تنها بودن به سمت عشق نروید بلکه هنگامی دنبال ازدواج باشید که آمادگی ازدواج را داشته باشید.

وقتی که مردان به سراغ خواستگاری میروند، اول مادر عروس، از نوک پای داماد تا بینی و صورت را بررسی میکند و پدر عروس به دنبال پرسش از همسایه‌ها است که آیا آقا داماد، قبلا کلاهبردار کرده و مبادا جنایتکار باشد؟ و خلاصه اینکه آبروی شما در محله به خطر میافتد و شما انتخاب کننده نیستید بلکه آنها هستند که شما را انتخاب میکنند. در پایان خواستگاری، شاید آنها شما را برای نوکری دختر خودشان بپذیرند. چنین روش ازدواج، امروزه قدیمی شده است چون وقتی که شما در دانشگاه خوبی مانند دانشگاه تهران قبول بشوید، آنوقت شما هستید که انتخاب میکند زیرا شما از جایگاه اجتماعی بالا و شغل خوبی برخوردار خواهید بود و گزینه‌های خوبی در دانشگاه برای انتخاب همسر، خواهید یافت.

در جهان کنونی، بهترین راه برای تغییر طبقه اجتماعی، ادامه تحصیل است. وقتی مقطع تحصیلات شما دکترا باشد، طبقه اجتماعی شما عوض میشود و وقتی که طبقه اجتماعی شما عوض بشود، ازدواج و اشتغال شما دگرگون خواهد شد و همه‌چیز عوض میشود. اما چنین تغییر در طبقه اجتماعی، هرگز با ثروت و با عشق‌های زودهنگام قبل از پایان تحصیلات، امکانپذیر نیست بخصوص که اگر بیسواد باشید، همیشه در طبقه پایین اجتماع قرار میگیرید حتی اگر پولدار بوده باشید.

بدبخت‌ترین آدمها، کسانی هستند که میخواهند اطرافیان خودشان را راضی نگاه دارند. شما برای درس خواندن، نمیتوانید همه را خشنود بکنید و به هرکسی که خواست با شما ملاقات کند، جواب مثبت بدهید. شما نیاز دارید که درس خواندن را در همه ساعتهای شبانه‌روز ادامه بدهید و اگر دیگران مزاحم شما باشند، به آنها جواب منفی باید داد.

برای یک مدیر، منابع و امکانات او دارای اهمیت زیادی است. یک مدیر، هر منبع و هر امکان را چنان استفاده میکند تا به خوبی به هدفش برسد. به طور مثال، به افراد ثروتمند توجه بکنید. آیا هرگز دیدید که یک فرد ثروتمند، خیلی آسان، 10 میلیون تومان از پولش را به پسرخاله بدهد و 5 میلیون تومان دیگر را به عمویش بدهد و 20 میلیون تومان هم به همسایه و برای تلویزیون هم 3 میلیون تومان پول را بفرستند؟! پس چگونه وقتی که ثروتمندها پولشان را به کسی نمیدهند، شما که وقت‌تان تنها سرمایه شما برای ادامه تحصیل است، حاضر باشید و بپذیرید که خیلی راحت، چند ساعت را برای پسرخاله و عمو و چند ساعت دیگر را برای همسایه و تلویزیون بگذارید.

ذهن هر فرد، حجمی دارد و حجم ذهنی افراد، به دو بخش بزرگ، تقسیم میگردد. رؤیاها Dreams که شامل هدفهای او برای آینده هستند و خاطرات memories که شامل شکستهای او در گذشته میباشد. گذشته مانند باتلاق است که اگر پاهایت را در آن بگذاری، فرو میروی و بیرون آمدن دشوار خواهد بود. آینده مانند گذرگاه است که وقتی به آن اندیشیدی، به اضطراب خواهی افتاد. وقتی حجم ذهنی شما انباشته از رؤیاهای شما باشد و قسمت خاطرات از حجم ذهنی شما، کوچک باشد، شما به سوی موفقیت و خوشبختی روانه میشوید. اما اگر قسمت خاطرات در حجم ذهنی از فردی، بزرگتر باشد و قسمت اعظم ذهنش انباشته از خاطرات و تلخی‌های گذشته باشد، او به سوی شکست و بدبختی رهسپار میشود. اگر هر انسانی که در زندگی تنها یک رسالت داشته باشد، آن رسالت، رسیدنش به آرزوهایش خواهد بود. بنابراین باید گذشته را فراموش کنید و به آینده بیاندیشید.

سه منطقه در زندگی افراد وجود دارد. منطقه آسایش comfort zone که هر فردی ابتدا در آنجاست. منطقه رؤیا dream zone که هر فردی میخواهد به آنجا برسد. منطقه اضطراب anxiety zone که هر فردی که در حال جنبش برای دستیابی به اهدافش باشد، در این منطقه خواهد بود. اگر شما میخواهید در منطقه آسایش باشید، بهتر است بمیرید و به گورستان بهشت رضا بروید، زیرا بهترین جا برای آسودن است. سراسر زندگی، کوشیدن و تلاش است و منطقه اضطراب، را زندگی تعریف میکنند.

بیشتر افراد دارای ذهن محلی local minded هستند. آنها میگویند که در کدام محله متولد شدند، چگونه به مدرسه رفتند و برای تفریح، میخواهند به کدامین مناطق در محله خودشان بروند. آنها هنگام انتخاب همسر و مکان اسکان، از محله خودشان دور نمیشوند. اما تعداد اندکی از افراد نیز وجود دارند که دارای ذهن جهانی universal minded هستند. آنها میگویند که در کره زمین متولد شدند و از اینکه در محله خودشان درس خواندند ناراضی هستند و برای تفریح، میل دارند که به مناطق مختلف کشور خودشان یا کشورهای همسایه و دوردست، بروند و همه دیدنی‌ها را ببینند. آنها هنگام انتخاب همسر و خرید خانه، به جاهای خیلی دور از محله خودشان، توجه زیادی میکنند و شاید شهرهای اروپا و آمریکا بپسندند.

آینده شما به انتخاب رشته و میزان مطالعه شما بستگی دارد. اساتید خوب تنها در دانشگاههای برتر هستند که اگر در آنجاها قبول شوید، زندگی‌تان عوض میشود.

تا 30 سالگی، شما را بورسیه میکنند و هزینه خارج رفتن شما را میدهند. در آمریکا و کانادا، استاد است که شما را نام برده و بورسیه میکند. البته در داخل ایران تا 40 سالگی بورسیه میشوید.

Fund مانند اتریش و آلمان و فرانسه و غیره است که اینها شما را تا 40 سالگی به رایگان برای تحصیل میپذیرند و مخارج تحصیل شما را خودشان میدهند.

چند راه حل برای بهتر شدن شما در درس خواندن:

 1. خاطرات خودتان و تلخی‌های گذشته را فراموش کنید و از آسایش و راحت ماندن، دور بمانید.
 2. با استانداردهای مردم زندگی نکنید و به هرجلسه و میهمانی نروید و با هر کسی به گفتگو نپردازید.
 3. اهداف خودتان را مکتوب بکنید و دغدغه‌هایتان را اعلان نمایید و همیشه هدف‌هایتان را به خودتان یادآوری کنید.
 4. واقعیت همیشه سیاه است و اگر شما به طرف واقعیت‌های زندگی بروید شکست می‌بینید بلکه اگر پیروزی را میخواهید ببینید باید به آرزوهایتان بچسبید.
 5. ذهن و صبر خودتان را به هدفتان وقف کنید. کسی که غذایش برایش مهم باشد یا خوابش، یا تماشای فیلم تلویزیون، نگاهداری بچه و یا رفتن به جلسات مذهبی محله، برایش مهم باشد، برای چنین کسی، چقدر حوصله و چقدر وقت باقی خواهد ماند تا آن را برای خواندن درس بگذارید؟ ازاینرو؛ کسی پیروز است که روان خودش و شکیبا ماندش برای امر تحصیل باشد نه برای امورات دیگر.
 6. فقط کسانی با شما قابل ارتباط هستند که شما را به هدف‌تان نزدیک بکنند وگرنه ایشان را حذف نمایید.
 7. نظم و استمرار، اصول موفقیت تحصیلی هستند. نظم یعنی حتی اگر خسته هستی یا دوست نداری، باید مطابق ساعت و ترتیب، به کارتان ادامه بدهید. استمرار یعنی مسیری را که در پیش دارید، باید در هر روز، بخشی از آن را پیمایش کنید و بروید، نه آنکه چند روز درس بخوانید و در برخی روزها از خواندن دروس فاصله گرفته باشید.
 8. خواب شما نباید از 7 ساعت بیشتر باشد و اگر کسی هست که روزانه 9 یا 10 ساعت میخوابد، او هرگز در کنکور به موفقیت نخواهد رسید.
 9. ثبات قدم داشته باشید و گام به گام به جلو بروید. پافشاری  بر هدف‌هایتان یعنی لجبازی کردن و سماجت ورزیدن.
 10. ابزارهای مناسب را انتخاب کنید که البته برای یک محصل، ابزار رشد او، عادت‌های او هستند. عادتهای شما باید منجر به افزایش ساعت مطالعه و تمرین مسائل درسی بشود.
 11. حس رقابت را در خودتان بپرورانید زیرا شما در یک مسابقه هستید که توانمندی رقیب، رتبه شما را تعیین میکند نه توان شخصی خودتان در حل مسائل.
 12. لجاجت آکادمیک داشته باشید. یعنی هرگز نخواهید که در مقطع لیسانس باقی بمانید. دنبال فوق لیسانس باشید و سپس بخواهید که دکتر مملکت بشوید.
 13. نگاهتان را به مقطع دکترا، متمرکز و معطوف کنید زیرا شما باید برای همه درسهای فوق لیسانس، مقاله بدهید. برای ورود به مقطع دکترا، باید دو تا مقاله ISI بدهید که چنین کاری مستلزم آموختن زبان در حد تخصص رشته علمی خودتان است.
 14. کف ساعت مطالعه در هفته باید برای شما حدود 55 ساعت بشود که تا 65 ساعت افزوده گردد. 25 ساعت برای درسهای تخصصی رشته خودتان وقت بگذارید و 30 ساعت برای درس زبان وقت بگذارید.
 15. اگر شاغل هستید، اینکه در هفته حدود 55 ساعت مطالعه بکنید کافی است اما اگر مشغولیت ندداشته و کار نمکنید، باید ساعت مطالعه شما به حدود 100 ساعت در هفته برسد.
 16. کتابهایی مانند 504 words  و 1100 words ، دیگر قدیمی شدند و شما نیاز دارید برای آزمون زبان، به طور حرفه‌ای درس زبان را بخوانید زیرا همه سؤالات آزمون زبان، از جملات مقاله‌های مجلات علمی می‌آید نه از کتابهای 504 و 1100 که شما خیال کنید با خواندن آنها شاید موفق بشوید.
 17. برای موفقیت در آزمون زبان ارشد و دکترا، کتابهای استاد قاسمی را بخرید و در کلاسهای ایشان شرکت بکنید تا موفقیت شما تضمین بشود.
 18. درس زبان انگلیسی و درس هوش و استعداد تحصیلی، مؤثرترین دروس آزمون دکترا هستند و نقش پررنگی در نتیجه آزمون و پذیرش دارند.

چند پند در ایجاد انگیزش:

1)      هرگز فکر نکنید که نمیتوانم این کار را انجام بدهم، بلکه بگویید: این کار امکانپذیر است چون خدا آن را از طریق من به انجام میرساند.

2)      همه‌چیز در هستی، دقیقاً از عنصری یکسان شکل گرفته است، خواه دست تو اقیانوس باشد یا یک ستاره.

3)   موفقیت، امری اتفاقی نیست و فرق آنها که به نتایج مثبت می‌رسند و آنها که نمی‌رسند، شبیه نوعی تاس انداختن نیست، بلکه شیوههای ثابت و منطقی برای اقدام به عمل و راههای مشخصی برای ترقی وجود دارد.

4)      همیشه برای دلسرد شدن زود است. ادامه دادن را ادامه بدهید.

5)      انسان نیاز به انتخاب سرنوشت خودش دارد، نه پذیرش آن.

6)      آنچه شما را باز میدارد، فقط و فقط خودتان هستید و این باور که "نمیتوان موفق شد"

7)      آنچه باعث غرق شدن میشود، فرو رفتن نیست بلکه ماندن در زیر آب است.

8)      تمام قدرت تو در آگاهی از این قدرت و از طریق نگاهداشتن آن در ضمیر هوشیارت است.

9)      هر انسان، دو پرسش مهم دارد: از کجا باید شروع کنم و در کجا باید پایان دهم.

10)  هیچ انسانی، سرزمین‌های جدید را کشف نمیکند مگر اینکه راضی بشود تا مدتی طولانی دور از ساحل بماند.

امیدواریم که دوستان را توانمند در زبان و استعداد ببینیم و قبولی آنها را در آزمون ارشد و دکترا شاهد باشیم.
طبقه بندی: گوناگون،
[ 1396/03/27 ] [ 21:58 ] [ حمید ناظمی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

* VEGETARIANism *
درباره وبلاگ

-------------------------
مرکز بین‌المللی نظریه‌پردازی
علوم و تکنولوژی
-------------------------

اینجانب، بنده خدا، کوشا هستم تا تجربیات گیاهخوارخواهی خود را به رایگان به شما هموطنان انتقال دهم. شکایت، انتقاد، پیشنهاد، و تبلیغ پذیرفته میشود.

جهت راهنمایی مردم و پشتیبانی از بیماران، زحمت بکشید و کدهای بنرهای تبلیغ فراهم آمده را در سایت خودتان بگنجانید یا لینک آنها را به مراجعان خودتان بدهید.

نسخه برداری از مطالب، تنها از مقالاتی مجاز میباشد که حداقل چهار سال از انتشار آن گذشته باشد چون مطالب گنجانده شده، همیشه در معرض ویرایش و اصلاح و تغییر و تبدیل و تکمیل هستند.

با گذاشتن نظر، خرابی هر لینک از مطالب را اعتراض بدهید تا آن را درست نماییم.

از تاریخ شهریور سال 1394 همه کتابهای وبلاگ به طور تمیز با صفحات وسط چین آماده چاپ شدند پس فایلهایی که در گذشته دانلود کردید را پاک نمایید و دوباره دانلود کنید.

مقاله های ارزشمند از تجربیات و تفسیرهای خودتان تهیه کنید و به ما ارسال نمایید تا آن را با خوشحالی با یا بدون نام شما به چاپ برسانیم. اگر از تجربیات خودتان عکس و فیلم گرفتید آن را در اختیار ما بگذارید تا به نسل بعدی منتقل بکنیم.

این سایت بر خلاف معمول دیگر سایتها، مخالف تخریب عکسها و جدولها و نمودارهای فراهم آمده از طریق گنجاندن تبلیغ و فخرفروشی بر روی آنها است و تصاویر تهیه شده را سالم و تمیز و بدون تبلیغ و نامنویسی در هر مطلب، نشان میدهد.


مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطف کنید نکات زیر را رعایت فرمایید:
1- نظرات خودتان را به طور علمی و دقیق و به فارسی بدون فینگلیش بنویسید و به طور کامل، تجربه خودتان را توضیح بدهید و حتما منبع و نشانی لازم و شماره تماس را برای مراجعه بگذارید. قبل از ارسال نظر، خودتان دیدگاهتان را بازبینی و ویرایش کنید.
2- نظراتی که شامل دروغ پردازی و زشت نویسی باشد، و بدگویی از مسئولین مملکت بکند یا توهین به مکاتب غرب و شرق بکند، با اهانت به اسلام، بی‌احترامی به دانشمندان، پست شمردن قومیت‌ها و باطل دیدن مذاهب، بدبینی به عقاید دیگران یا انتقام جویی و یا حسدورزی به بزرگان جامعه داشته باشد و یا میل به بداندیشی و سرنگونی آمریکا داشته باشد یا از دشمنی با قدرتهای برتر و نابودی کشورهای خاص منطقه و جهان حرف زده باشد، و یا اینکه مغایرت با حقوق بشر یا دیگر مقررات عمومی جهان داشته باشد و یا اینکه متضاد با قوانین محلی ایران و غیره باشد و یا مخالفت جدی با پیشرفت فلسفه بکند و یا دنبال جلوگیری از گسترش صنعت و رسانه باشد و یا برای ترویج مبارزه و جنگ نوشته شده باشد یا اینکه اسلام را مساوی توسعه افکار خشن و خطرناک جلوه بدهد و یا با شکوفایی افراد و احزاب و گروهکها مخالفت بکند و یا با آموزه‌های اخلاق مخالف باشد و برای رشد آزادی و ایجاد تکامل، مانع گذاشته باشد، هرگز منتشر نمی‌شوند.
3- از ارسال دیدگاههای نامرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متنهای طولانی خودداری نمایید.
4- از آنچه که در نظرات بیاید، برای تکمیل مطلب استفاده خواهد شد.
5- قبل از ارسال نظرتان، آن را بازبینی بکنید تا عیب نداشته باشد.
6- تبلیغات گذاشته شده در بخش نظردهی اگر مرتبط به مطلب نباشد حذف میشود.


.............................

نشانیهای مهم برای درمان بیماری:

الف) به طور اینترنتی تحت معالجات فارغ‌التحصیلان غذادرمانی پرفسور خرسند در سایت ایشان، فرم مشخصات بیمار جدید را پر نمایید تا روند درمان شما را پیگیری نمایند.

تلفن تماس خارج از کشور ایران 31.076.5879591 و 31.06.64272022
تلفن تماس داخل کشور ایران 98.09355593759 و 98.09174475469
سایت پرفسور خرسند www.khorsand.org

ب) به "انجمن و رستوران تغذیه طبیعی ایران" در تهران
به آدرس: بالاتر از میدان پونك، انتهای اشرفی اصفهانی، بلوار سیمون بولیوار، خیابان البرز، نبش كوچه ششم، پلاك 22 مراجعه کنید.
شماره تماس به انجمن با نام خانم حسینی:
تلفن تهران 02144804556
09121164728 یا 09194694257
سایت IranRawVegan.ir
اینستاگرام salamatmehrzamin
تلگرام khamgiahkhari

..............................

در اینجا میتوانید هرگونه مرض لاعلاج که شما را از درمانش ناامید کردند را بدون هزینه از طریق روش خوراك خام، شفا بدهید.

مهم: حتما از این انجمن درخواست بکنید تا پکیج مخصوصی از کتابهای مهم را برایتان به شهرستان پست بکند، چون متاسفانه از این کتابها در مغازه ها پیدا نمیشود.

شما برای تکمیل تحصیلات خودتان میتوانید با گرفتن پکیج از انجمن، به طوری غیر حضوری، دوره مهم آموزشی پژوهشی خودتان را در اینجا بگذرانند. بعلاوه شرکتهای مواد غذایی میتوانند از این "پکیج" برای نوآوریهای تولیدی صنایع غذایی خودشان استفاده ها بکنند چون دستورها و اطلاعات نایاب دارد. ماهانه توسط خانم حسینی، همایش ملی خوراک خام گیاه خواری به رایگان برگزار میشود که ورود به آن برای همه علاقه مندان آزاد است و از همه شهرستان های ایران به آنجا میایند و شما میتوانید شماره موبایلتان را به انجمن بدهید تا برایتان زمانش را پیامک بفرستند. اگر هم توفیق شرکت نیافتید فیلمهایش را درخواست بکنید.

...........................

توصیه من اینست که آن شهرستانی هایی که میخواهند فعال جدی گیاهخواری باشند باید مبالغی چند صدهزار تومانی و حتی بیشتر را برای خرید کتاب و فیلم آشپزی گیاهی از فروشگاه گوویندا درخواست بکنند تا برایشان پست بکند.

فروشگاه گیاهی گوویندا: تهران، خیابان پاسداران، بهستان دهم، اختیاریه جنوبی، روبروی پارک نیلوفر، پلاک 26
تلفن 22584621 و 22110618
سایت govinda-veg.com

انجمن گیاهخواران و رستوران آناندا: تهران، پاسداران، بهستان دهم، اختیاریه جنوبی، جنب مخابرات
تلفن : 22556767 ، 22551352
سایت ivegs.com

..........................

کسانی که دوست دارند تا مردم را به رایگان با خوراک خام، درمان بکنند میتوانند نشستهای خانگی، تشکیل بدهند. پس هرگز هزینه نتراشید و هرگز مغازه یا خانه را اجاره نکنید. بلکه مانند برگزاری جلسات قرآن و دعا که همسایه ها به دیدن یکدیگر میایند و کنار هم مینشینند، شما هم میتوانید میهمانان گیاهخوار را دعوت کنید تا در اتاقی از منزل شما، کنار یکدیگر بنشینند و درباره خوراک خام و طرز درمان بیماریها گفتگو بکنند.
هدف شما از برگزاری این جلسات، نباید تجارت کردن و پولدار شدن باشد. بلکه باید میهمانان را هر دو هفته به منزل خودتان دعوت بنمایید و هرکس مایل بود، تعدادی میوه و خشکبار و یا خوراک خام که نوآوری کرده است را با خودش به جلسه بیاورد و همگی آنها به رایگان، با یکدیگر گفتگو بکنند و مباحثه بکنند و همدیگر را یاری نمایند تا با همدلی و همکاری، خامگیاهخواری را ادامه بدهند.

..........................

از نیکوکاران و خیَرین محترم، خواهشمندیم که هزاران نسخه از کتاب خامخواری آوانسیان را به هزینه شخصی چاپ بکنند و در تمامی مسجدها و کتابخانه ها و مدرسه ها و دانشگاههای شهرهای کشور و گروه خودتان؛ به رایگان توزیع نمایند تا به امید خدا، انقلاب تغذیه پس از انقلاب اسلامی، شدنی و ممکن گردد. چون میلیونها دلار صرفه جویی در تبادلات مالی و سود پولی در هر کشور به وجود خواهد آمد که رقم زیادی است و آن پول که در راه خشنودی خدا و پیامبر و پیشوا و خدمت به مردم، خرج نشود بر روی زمین ماندگار نمیماند بلکه در انحرافات بزرگ و راههای بیهوده، تلف خواهد شد پس پولهایتان را برای خشنودی خدا خرج کنید تا ماندگار شود و نجات یابد.

..........................

باز هم برای هزارمین بار تکرار میکنیم که محصولات حیوانی و پختن خوراک و مصرف دارو، عامل اصلی همگی بیماری‌هاست و تا هنگامی که شما با این دو عامل اصلی مخالفت نکنید، به کار بردن دیگر توصیه های سلامتی، پیروزی مهمی برایتان نمیاورد. مخالفت با آشپزی حیوانی، باید مهمترین قدم و اولین گام شما باشد. پس از آن بقیه علوم پزشکی و توصیه های سلامتی به سلیقه‌ها و خوشایند شما بستگی دارد.

زین استخوان و آتش، تباه شوند خوراکها
گر تو نمیپسندی، تغییر ده خوراک را

سخن گرانبهای دکتر هاوزر: یک مثقال پیشگیری بهتر از یک خروار درمان است.
...........................

اگر برای مشاوره جهت گیاهخوار شدن با من میخواهید تماس بگیرید یا دنبال درمان قطعی با برنامه میوه خوار و برنامه خوراک خام و برنامه روزه آب هستید، نشانی: تهران. موبایل من 98.09353669432 میباشد و به طور تلفنی به رایگان پاسخ میدهم اما مراجعه حضوری امکان‌پذیر نیست.

لطفا پیام نگذارید چون اینترنت، وقت گیر است و من به پیام ها جواب نمیدهم.

...........................

حتما اگر اولین باری است که به این بلاگ مراجعه میکنید، پیشنهاد میکنم که "کتاب راهنمای خوراک خام" یعنی کتاب خامخواری آوانسیان را از قسمت بالای وبلاگ که نوشته "مهمترین کتابها" پیدا کرده، آن را چاپ کنید و مطالعه بفرمایید.

اگر نیازی فوری به درمان دارید، میتوانید با جستجو در فروشگاههای شهرتان، كتاب "خام‌خواری نویسنده آوانسیان" را پیدا كرده و با اجرای آن كتاب از ناراحتی هایتان خلاص بشوید.

...............................

ْاز گوگل برای جستجوی گیاهخواری استفاده فرمایید.

Google: Vegetarian

Google: Vegan

Google: Raw Food

Google: water/juice Fasting

Google: Vegan Bodybuilding

Google: Vegan Democracy

..................................

لطف کنید برای تبلیغ از زحمات این وبلاگ، بنرهای تهیه شده یا لینک اصلی را در سایت خود بگذارید سپس به ما اطلاع بدهید تا در اولین فرصت جبران کنیم.

.............................

We want to establish a community of "Fasting Raw Food Vegan liberal Social Democratic Republics" worldwide

ما استقرار جمهوری های فاستینگ رافود وگان لیبرال سوسیالیستی لائیک دموکراتیک کمونیستی یعنی "توده های روزه دار خوراک خام گیاه خوار آزادی خواه برابری جوی بیطرف مردم سالار " را در سرتاسر سیاره زمین واقع در منظومه شمسی درون كهكشان راه شیری خواستاریم !!!

-------------------------------

:-)

طرز گرفتن خوراک خام برای درمان بیماریها چنین است: {میوه + سبزی + سالاد + نوآوری}.

همه خوراکهای پخته شده با اجاق گاز مانند آش جوشیده و نان برشته و سرخ کردنیها به علاوه همه فرآوردههای حیوانی که با دامپروری فراهم میشوند مانند آبگوشت جانوران و آملیت تخم مرغان و شیرآوردهای پستانداران باید برای همیشه به طور جدی قدغن شده و کنار گذاشته شوند. رنجش در هر کدام از اندامهای جسم و دردهای موقتی، نشانه پاکسازی و بازسازی بافتها بوده که سبب بهبود بیماری شما میشود. پس باید در سختیهای آن، شکیبا بمانید و خدا را سپاس بگذارید تا پله‌های تندرستی را یکی پس از دیگری بالا بروید. رفتن به بیمارستان ممنوع است زیرا پرستاران آنجا، شما را از مصرف خوراک خام پشیمان میکنند و به شما خوراکهای پخته و داروهای سمی میدهند و پزشکان هم هزینه های گزاف از شما میخواهند. دقت کنید که مصرف تمام داروها باید در کمتر از دو هفته از شروع خوراک خام به طور همیشگی فراموش شود. مدت دوره از یک ماه تا سه ماه یا شش ماه و بیش از آن است. انجام آن را به روش خیلی ساده با خوردن میوه آغاز نمایید. مثلا برای صبحانه یک هندوانه کامل، برای ناهار نیم کیلو خرما و برای شام یک کاسه سالاد از گوجه و خیار را امتحان کنید و روزهای بعدی را متفاوت از امروز غذا بخورید. هرگز غذاهای حرارت دیده با تنورهای سنتی و صنعتی یا اجاق گاز منزل یا مایکرویو مانند آش جوشیده، نان برشته، ته دیگ قابلمه و مواد سوخته، شیرینی سرخ شده، شیر گاو و ماست و پنیر گوسفند و املت تخم مرغ و کله پاچه و آبگوشت و کباب و پلومرغ و همبرگر و قند سفید و غیره را نخورید. در مدت خامخواری، هر روز، شعار زیر را پیوسته تکرار نمایید.
شعار: پختنی نخورید، حیوانی نخورید، دارو نخورید، از خوراک خام گیاهی هر اندازه دوست دارید بخورید.

:-)

طرز گرفتن روزه آب برای درمان بیماری‌ها چنین است: {روزی هشت لیوان آب خالی + یک لیوان آبمیوه به اجبار}.

پیش از انجام روزه آب، باید به مدت یکماه از برنامه خوراک خام پیروی بکنید وگرنه نباید وارد روزه آب بشوید. سپس تصمیم میگیرید تا به مدت یک هفته یا یک ماه تا دو ماه از خوردن هر گونه مواد جامد خوراکی پرهیز نمایید. بنابراین، نه صبحانه و نه ناهار و نه شام خواهید داشت. در این مدت، روزی بیش از هشت لیوان آب می‌نوشید. علاوه بر آب خالی، باید هر روز به اجبار یک لیوان آبمیوه دلخواه مانند آب هندوانه، آب انار، آب انگور، آب پرتقال، آب سیب، آب هویج، آب عسل لیموترش، عرقیات یا چای یا آب سبزی و غیره را بنوشید. جسم شما پس از چندین بار احساس گرسنگی، شروع به سوزاندن چربیهای موجود در میان بافتها میکند و از آن موفع به بعد، گرسنگی تا پایان دوره مشاهده نمیشود. در این مدت، هر پنج روز، یکبار به توالت میروید تا سرگین سیاه رنگ قیر مانندی را خالی کنید. هر موقع که خلطی به گلو آوردید، آن را به بیرون تف بکنید چون نباید خلطها بلعیده گردند. بدانید خلط زرد و سرگین سیاه، همان آشغالهایی خطرناکی هستند که از ذوب شدن چربی‌ها و پاکسازی اندام‌های مسموم توسط جسم به بیرون راهنمایی میشوند. پس از پایان روزه آب، باید شروع به مصرف خوراک خام بکنید. برای انجام برنامه آسان روزه آب، ضروری است تا با یک پاسخگوی گیاهخوار تماس بگیرید و تحت نظر او شروع نمایید و هر جمعه، وزن خودتان را به او گزارش بدهید. در مدت روزه آب با خودتان پیوسته شعار زیر را تکرار کنید.
شعار: همه دردها نشانه بیرون ریزی مواد سمی است بنابراین به هیچ خوراکی مشتاق نباش و هر روز، بیش از دیروز بر روزه آب پایداری کن.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

توضیحات تئوریک سلامتی:

رنجش ها و مشکلات جسمی مردم یا بخاطر تصادفات بیرونی به وجود میایند، مانند تصادفهای خیابانی هنگام رانندگی یا بخاطر اختلالات درونی روی میدهند مانند مریضیهایی که تجربه میکنیم. تمامی امراض، که اختلالات درونی جسم ما میباشند، پیامدی از خطاهای خوراکی و اشتباهات غذایی بوده و با اصلاح تغذیه که به بازسازی خوراک روزانه بینجامد، بهبود واقعی پیدا میکنند.
بیماریهای صعب العلاج از قبیل امراض قلبی و عروقی ، چاقی مفرط، سرطان ها، رفلکس شدید معده و سرطان روده و ضعف دستگاه گوارش، واریس و التهاب ستون فقرات، زانو درد شدید، نفخ و گاز بدبو، عفونتهای رحم زنان و مثانه، دیسک کمر یا گردن، آرتروز، نقرس، استرامپل، آسم و گواتر، مشکلات پوستی و جوش و دمل، قند و چربی و فشار خون، آلرژیهای فصلی، اعتیادها، ضعف های جنسی مانند زودانزالی مردان و قاعدگی زیاد زنان، سیروز کبدی و ضعف کلیه و دیالیزی، سینوزیت مزمن، برونشیت مزمن، سل، حتی بیماریهای لاعلاجی مانند ایدز و هپاتیت و تومور مغزی و ام اس، (یعنی همانهایی که بهشان گفته شده بزودی میمیرند)، همچنین کمک به رفع افسردگی ها و تمایلات به خودکشی، پیری زودرس در جوانی، طاسی یا سفیدی موی سر، و غیره، که همگی این بیماریها توسط "برنامه آموزشی یکماهه تا چندماهه خوراک خام گیاهی" قابل درمان قطعی بدون عوارض جانبی میباشد. خوشبختانه انجام این برنامه شما را از هزینه های گزاف چند میلیون تومانی تکنولوژیکال برای درمان مریضیهایتان نجات میدهد.

"برنامه خوراک خام گیاهی" بر این فلسفه مبتنی است که تمامی بیماریهای جسمی و حتی روانی منشاء تغذیه دارند.
هرگاه سلولهای عضوی از جسم خاصیت ارتجاعی نداشته باشند و نتوانند وظایف خود را خوب انجام بدهند و علاوه بر آن در اثر گرسنگی شدید و مسمومیت زیاد بخاطر تمرکز آلودگی ها برای بیرون ریزی همین سموم و برطرف کردن گرسنگی خودشان دست به کوشش زیاد بزنند آن وقت است که ما به واکنشهای دردناکی مبتلا میشویم و میگوییم که مریض شده ایم.
به طور کلی خوراک ما به دو گونه گیاهی و حیوانی تقسیم میشود. خوراکهای حیوانی مانند انواع گوشتها، تخم مرغ ها و شیر و لبنیات، همگی آنها سمی هستند، و کثافت های چسبناکی دارند که در درون مویرگها و بافتهای عضلات و بیرون آن به صورت چربی تجمع پیدا میکند.
البته جسم انسان، اندکی چربی پاکیزه را برای مصرف بیش از یکماه گرسنگی نگه میدارد اما سموم ناشی از خوراکهای حیوانی که در مغازه های ساندویچ فروشی، فست فودها، قصابی ها و رستورانها به فروش میروند به وزن ده ها کیلوگرم در بدن به این چربی پاکیزه ضمیمه میشود. بدن ما کثافت های چسبناک را با زحمت زیادی به بیرون بافتها و ماهیچه ها هل میدهد و از ناچاری پیرامون قلب و شکم و بالای جمجمه مغز زیر پوست سر ذخیره مینماید تا به درون جسم ما آسیب نرسد و از سکته های قلبی و مغزی از کودکی تا جوانی در امان بمانیم... .
روش بدن برای بیرون ریزی کثافات چسبناک گندیده قدیمی اینست که آنها را خمیر میکند و پس از سالها با بازگردانی به روده به گازی بدبو تصعید مینماید. گوشتها و تخم مرغها حاوی کلسترول، چسبنده ای پنبه مانند هستند که درون رگها رسوب میکند. آنها حاوی آنتی بیوتیک و استروئیدها هم هستند. هضم تخم مرغ برای بدن بسیار مشکل است و گوشت در روده دراز ما خیلی فوری متعفن میشود. به عبارتی بهتر آنها موادی مرده هستند زیرا گوشت و تخم مرغ یعنی جنازه یک حیوان مرده که بدنمان نیازی به آنها ندارد. باید هشدار داد که بر خلاف خوش باوری مردم، که شیر حاوی کلسیم است، میگوییم که شیر سبب دفع کلسیم استخوانهاست زیرا همه پروتئینهای حیوانی حتی لبنیات خون را اسیدی میکنند. بدن ما باید اندکی قلیایی (یعنی آلکالی یا بازی) باشد. جسم هوشمندانه برای ادامه سوخت و ساز و کارکرد ارگانها مقادیری از کلسیم استخوانها و دندانها را جدا میکند تا خون را به حالت قلیایی برگرداند. چنین دفع کلسیمی در بلند مدت سبب نرمی و سپس پوکی استخوانها میشود. امروزه علم ثابت کرده است که پرخاشگری اخلاقی بخاطر اسیدی شدن خون روی میدهد. وقتی به بازار میرویم میبینیم که به بهانه امگاسه، جان ماهی را گرفته اند، به بهانه آهن، جگر گوسفند را دریده اند، به بهانه کلسیم، شیر گوساله وشتر را ربوده اند، به بهانه پروتئین، ماهیچه های گاو را چاقو زده اند، به بهانه ویتامین، مرغ را به سیخ کشیده اند و به بهانه رنگ سرخ، غذاها را با روغن میسوزانند. ما این همه گناهان را با نامهای بیوشیمیایی میکنیم و هزارجور سم و کثافت و انگل و باکتری و ویروس و آشغال سوخته را داخل بدنمان میکنیم و و وقتی مریض شدیم، فیلسوف میشویم و با مغز معیوب مان، درباره وجود یا عدم عدالت الهی، شروع به تئوری پردازی میکنیم. حالا درباره خوراکهای گیاهی توضیح میدهیم که بدبختانه آنها نیز توسط حرارت اجاقهای گازی و برقی با عملیات پخت در بیش از نصف دمای جوش آب به مواد سوخته تبدیل میشوند. نان برشته و مواد سوخته در غذاها به رنگهای زرد، طلایی، قهوه ای ، سرخ و مشکی قابل شناسایی با چشم میباشد. البته مواد برشته همرنگ را بخاطر اینکه همرنگ غذای اصلی است نمیتوان تمیز داد. از مواد برشته رنگی میشود به ته دیگ قابلمه، برشتگی انواع نانها، پخته شدن حبوبات آش و سوختگی سبزی کوکو در روغن و کباب گوسفند و مرغ پخته شده، یا پیاز سرخ شده و شیرینی های طلایی رنگ شده اشاره نمود. مواد سوخته که به رنگ مشکی و حتی قهوه ای باشند، خوراک گیاهی را به شدت زیادی مسموم میکند. بدن ما این مواد برشته سرخ و سوخته را به ترتیب به زیر پوست سر و چهره، سپس کمر و سینه و بعد پاها و دستها و یا آلت تناسلی اخراج و تبعید میکند تا رگها خالی مانده بتوانند خونرسانی بکنند که شما آنها را جوش قرمز مینامید. در چندین روز بعد چنانچه جسم فرصتی برای تخلیه آنها پیدا بکند پس از فراخوانی از سطح پوست به دستگاه گوارش، به صورت خلط زرد یا قهوه ای رنگ به دهان شما بالا میاورد که باید آن را تف بکنید. این بیرون ریزی با واکنش هایی مانند عطسه، سرفه، تب و سردرد یا آبریزش همراه است و نیاکان ما خیال میکردند که میکروبها و سرما یا گرمای هوا است که در آنها این واکنش ها را ایجاد میکند و به اصطلاح خودشان میگفتند سرما خوردم ! زیرا تغییرات درجه دمای باد در ذوب مواد برشته موثر و مفید میباشد. آنها به جاهایی میرفتند پر از مریض ! که نامش بیمارستان بود و تحت نظر افرادی سفید پوش به بلعیدن قرص و کپسول تشویق میشدند.
سفید پوشهای بیچاره ای که پزشک نام داشتند وقتی میدیدند که مریضها داغ شدند و خیلی تب کردند، ظالمانه با زدن آمپول های دردناک به آنجای مردم کوشش میکردند تا آنها را تسکین دهند چون که از چرخ و فلک زدن مواد برشته و سوخته به رنگ سرخ و مشکی داخل خون مریض هایشان بی خبر بودند. حالا کی و چطور واردات این مواد سوخته تیره رنگ انجام شده بوده نسل آنها نمیدانست !
اما ما امروزه میدانیم که مردمان نسل های قبلی تنور نانوایی و اجاقهایی گازی و برقی خانگی به صورت ملی ! بلکه بین المللی !! تولید میکردند که با آنها بتوانند خوراکهایشان را آنقدر بسوزانند تا سطح آن خوراکها پر از خاکسترهای تیره رنگ خوشگل بشود !!!.

ولی جسم هرگز نان برشته قهوه ای و کوکو سبزی سوخته سیاه و ته دیگ برشته و هر تفاله غذایی پخته سوخته که خاکستر شده را نمیتواند بجای غذا قبول بکند بلکه آن خاکستر بر آمده از غذاهای جوشیده و سوخته را سم به حساب آورده و تلاش میکند تا از بدن خارج بکند.
پختن توسط اجاق گازهای لعنتی، آنزیمهای گیاهی را نابود میکند، ویتامین ها را میسوزاند، طوری که از سلولهای غذاهای گیاهی تنها کربنی بدون مواد معدنی مینرالها باقی میماند. عملیات پختن بر روی غذاهای حیوانی هم سبب آزاد شدن ماده بنفش یا آبی رنگ به نام دیگوکسین که شبیه نفت است میشود.
از آنجا که مواد برشته ناشی از طبخ و پختن خوراک های گیاهی مانند کثافت های گندیده ناشی شده از خوراکهای حیوانی برگرفته از لاشه متعفن جنازه گاو و مردار خونین گوسفند، چسبنده نیستند، بیرون ریزی آنها برای جسم آسانتر است.
آگاه باشید که تغذیه ما در طول این چند هزار سال تاریخ بشریت به طور اساسی غلط بوده است و نباید با بردن نام پیامبران چوپان و بهانه جویی از اینکه امامان ما، نان پزی و شیر دوشی میکردند و با توصیف تناولهای غذایی پیشوایان دینی و یادآوری اعتیاد پدرانمان به دودهای سیگار و قلیان، غلط بودن مصرف مردار حیوانات را کار درست پنداشت !! و خیالات کرد که اجداد ما مریض نمیشدند !!!
جالب آنست که عمر ما انسانها حدود 250 تا 350سال است و شما باید هر روز سیگار و گوشت و غذای پخته و شیر مصرف کنید تا قبل از 50سالگی به آغوش مرگ بروید !
چون اگر معتاد به اینجور چیزها نباشید و هر ماه برگه های دفترچه تامین اجتماعی تان توسط مطب ها، سیاه نشود به بالای 100سالگی میرسید. توضیح بیشتر آنستکه برای جسم دهها سال طول میکشد تا کثافات گوشتی را خارج بکند در حالی که خارج کردن خاکستر سرخ و سیاه غذاها، به بیشتر از چندین ماه نیاز ندارد. برخی از دواهای مدرن و خوراک های سوپرمارکتی از قبیل کنسروها و بیسکویت ها هم مواد شیمیایی دارند که چون جسم از آنها متنفر است توی لثه ها زیر گلو یا جاهای دیگر متمرکزشان میکند تا وقتی فرصتی پیدا کرد بیرون بریزد.

لازم است بدانید که خوراکهای حیوانی و نان برشته و غذاهای شیمیایی سوپر مارکتها در بدن انسان، هزاران نوع اختلالات متضاد به وجود میاورند و سلولهای متخصص اعضای بدن را به سلولهای گرسنه، تنبل و ناتوان تبدیل میکنند. باکتری ها و ویروس ها تنها میتوانند بر سلولهای تنبل زائد غلبه بکنند که اگر شما "سنت های اجتماعی و مذهبی نظام خوراک پخته حیوانی و گازی امروزی" را بر اندازید و به "برنامه نوین پیشنهادی خوراک خام گیاهی و برقی" بپیوندید آنگاه خداوند به شما جسمی طبیعی با سلولهایی قدرتمند و متخصص خواهد داد جوری که هیچ میکروبی رخصت تکثیر و شجاعت آزار رسانی به دستگاههای بدنتان را نخواهد داشت. "برنامه خوراک خام گیاهی" بسیار پیشرفته بوده و محدودیت سنی ندارد. بهمین خاطر از کودکان گرفته تا بزرگسالان همگی میتوانند از فواید آن بهره مند بشوند. برای نوزادان بی دندان تازه متولد شده، میشود شیرهای گیاهی سویا و بادام داد یا اینکه آبمیوه ها را جایگزین هایی خوب و کافی به جای شیر مادر دانست. مثلا انگور مساوی است با شیر مادر !
تکرار میکنم: انگور مساویست با شیر مادر!!
چرا به جای شیر فاسد گاو به نوزادان خودمان، آب انگور و پرتقال و گوجه ندهیم؟ برای شیرخواران، حتی عصاره میوه ها از شیر مادر هم بهتر است. آهای مادرانی که در سینه هایتان، شیر ندارید تا به نوزادتان بدهید، با آبمیوه ها کودکانتان را تنومند بپرورانید... .
هیچ نوزادی به شیر مادر دیگر جانوران پستاندار جنگل، نیاز ندارد بلکه تنها با آب سبزیجات و آبمیوه ها میتواند استخوان بسازد و فربه شود و به رشد و بلوغ برسد. در برنامه خوراک خام، شما مختار هستید که از میوه ها و سبزیجات، خشکبار و مغزها و جوانه حبوبات و غلات به هر مقداری که دوست دارید و در هر موقعی که مایلید تناول بنمایید. زنان میتوانند با کنار گذاشتن اجاق گاز و مایکروفر به سلیقه خودشان با چرخ کردن، خرد کردن، برش زدن، پودر کردن، خشک کردن و با اضافه کردن روغن و نمک و چاشنی ها، سالادهایی قشنگ اختراع کنند.

شایان توجه است وقتی که عطسه میکنید یا آبریزش و سر درد دارید، شما از واکنشهای شدید درمانی ناراحت هستید ولی گلایه دارید که مریض شده اید. به هیچ وجهی بیمارستان نروید. چون وقتی چنین شد میتوانید جسم را تحت فرایند پاکسازی فوری قرار بدهید به این شیوه که از خوردن هر خوراکی، به مدت سه روز یا بیشتر خودداری بکنید و تنها آب و مایعات بنوشید و سپس برنامه آموزش خوراک خام گیاهی را آغاز بکنید. جسم است که درمان میکند و پزشک و داروها هیچ کاره اند بلکه خرابکارند.
همیشه این نکته خیلی مهم را بخاطر داشته باشید که پختن خوراک، سبب ریشه ای همگی بیماریهاست و داروی هر بیماری تنها میتواند خوراک خام گیاهی یعنی خوراک نسوخته نجوشیده نابرشته ! باشد. در نتیجه، دارو چیزی نیست جز همان خوراک خام گیاهی !!
بدن شما در این سه روز گرسنگی ! با خیال راحت، خاکستر خوراکهای پخته را از مویرگهای خون خارج میکند و شما بهبودی خوبی پیدا میکنید. تاسف آور است که حتی پرسوادترین پزشکان هم در مصاحبه های رادیویی تلویزیونی استدلال میاورند که همه مشاغل برای سلامتی خطرآفرین هستند زیرا به گمانشان چند عضله تحرک دارند و بقیه ندارند و واسه مردم گمانه زنی میکنند که بیماریهای شایع امروزی پیامد آلودگی هوا و پشت میز نشینی یا ورزش نکردن است !!!.
نادانی این پزشکان پرسواد ! از موضوع تغذیه آنقدر زیاد است که قدرت تشخیص و تفهیم سمی بودن شیر و نان و آبگوشت را ندارند و برای ورزشکاران کتاب مینویسند و تخم مرغ تجویز میکنند. ورزشکاران بیخبر بدبخت هم آنقدر سیب زمینی پخته و تخم مرغ و همبرگر و کالباس و سوسیس میخورند که جسمشان زودی فرسوده بلکه منفجر میشود و پیر و کچل میشوند. در وضعیت فاسد تغذیه ای جامعه خوراک پخته گوشتخوار سیاره زمین، ما چه ورزشکار باشیم یا نباشیم، به هر حال، جان سالم بدر نخواهیم برد... .

امروزه همه کشورهای جهان تحت سیاستهای سلامتی، سالانه میلیونها دلار بودجه برای گسترش فناوریهای پزشکی به منظور ریشه کن سازی بیماری ها انجام میدهند و متاسفانه همیشه هم دچار بحرانهای اقتصادی هستند. بخاطر "رافود وگان" نبودن جامعه های خوراک پخته گوشتخوار کنونی، وضعیت رفاه و اقتصادی کشورها چنان افتضاح شده است که جوانان، اخلاق را رها میکنند تا برای داشتن مسکن و پول ازدواج، دست به دامن دزدی، قتل، جرم خیابانی و جنایت های خانوادگی شوند اینطوری است که صفحات حوادث روزنامه ها از داستانهایش هر روز پر میشود. از طرف دیگر پزشکان و بقیه اقشار جامعه هم نمیدانند که تمامی بیماری های عجیب و لاعلاج میان ما انسانها بخاطر مصارف خوراک حیوانی و واردات مواد سوخته میباشد اینطورست که بخاطر جهالت فراگیر کنونی، هرکسی تقصیر را به گردن میکروبها میاندازند. ولی باید دقت کرد که هیچ کدام از این صنعت های پزشکی و روشهای تشخیص به بدن ما کمک نمیکند و تا جسم یک بیمار با شکیبایی و صبر، این کثافات و سوخته ها را به بیرون از خودش انتقال ندهد روند رشد امراض در دهه های بعدی عمر به گونه های بدتری ادامه مییابد. شوربختی اینجاست که هیچ کدام از فناوریهای گرانقیمت پزشکی قادر نیست تا مویرگها را از مواد سوخته خالی بکند مگر تصمیم قاطعانه خود بیمار به نخوردن مواد سوخته ! و نپختن خوراکهای گیاهی ! به همین خاطر ما به سیاست گذاران مملکتمان تذکر میدهیم که تمام این پولهایی که منحرفانه در فناوریهای پزشکی خرج میشوند، تلف شده و به باد رفته اند ! چون نمیتوانند به هدف درمان نایل بشوند... . اقتصاددانان باید بدانند که این افتضاح ترین گردش مالی کلان در اقتصاد یک کشور است که میلیاردها تومان پول و میلیونها ساعت زمان مردم، بخاطر وجود منحوس صنایع پخت و پز به نابودی کشانده میشوند و جنگ و تبعات بحرانی انقلابی بجا میگذارند. بهترین راه همین است که شما در هر شغل یا جایگاهی که قرار دارید از توسعه برنامه خوراک خام گیاهی در شهرستان خودتان حمایت بکنید. قابل یادآوری است که بیمار پس از درمان خودش در این برنامه آموزشی بنا به انگیزه ای که دارد تغذیه خودش را هر اندازه بتواند از 80 تا 95درصد یا 100درصد به این برنامه نزدیک میکند تا همیشه از بیماریها مصون بماند.
جهت مشارکت و توسعه فرهنگ وگان در ایران و کشورهای دیگر، استفاده از نظریه پردازیها و مطالب تحلیلی و آپلود فایلهای این بلاگ، در کتابها و سایتهای دیگر با حفظ حقوق مادی و معنوی نویسنده مجاز است و باید با هماهنگی انجام گیرد.

شما را مژده میدهم به اینکه کوشش تان برای تشکیل جامعه حیوانی‌فروگذار مردمسالار Vegan Democratic Society از طریق گذار از ساختار غلط"فرد سالاری، فناوری پزشکی، خوراک پخته، نان برشته، گوشت خوار" به ساختار درست "مردم سالاری، روزه آب، خوراک خام، نان پساب، گیاه خوار" (فاستینگ رافود وگان دموکراتیک)، همگی معضلات اجتماعی، روانشناختی و اقتصادی کشور را حل خواهد نمود.


شاد کام و آینده ساز باشید.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
کادر راست وبلاگ
......................

پارسی طب

..................... ....................... دانلود ....................... ....................... .......................
.......................
.......................

.......................

.

.......................
.......................
.......................
.......................
....................... ....................... ....................... ....................... ....................... ....................... ....................... ....................... ....................... ..................... ..................... ......................
...................... ...................... ...................... ......................